ECQ-E1565JF
PanasonicPanasonic
ECQ-E1565JF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E1565JF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 5.6UF 5% 100VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-E1565JF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E1565JF
Tau Wae ECQ-E1565JF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 5.6UF 5% 100VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 87521 pcs Pepa Raraunga ECQ-E1565JF.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 100V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.024" L x 0.327" W (26.00mm x 8.30mm) Raupapa ECQ-E(F)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQE1565JF
P14623
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.728" (18.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 5.6µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 5.6µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECQ-E1564KF9
ECQ-E1564KF9
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.56UF 10% 100VDC RAD
I roto i te taonga: 211285 pcs
Tikiake: ECQ-E1564KF9.pdf
RFQ
ECQ-E1565JFB
ECQ-E1565JFB
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 5.6UF 5% 100VDC RADIAL
I roto i te taonga: 75775 pcs
Tikiake: ECQ-E1565JFB.pdf
RFQ
ECQ-E1565KFW
ECQ-E1565KFW
Whakaahuatanga: CAP FILM 5.6UF 10% 100VDC RADIAL
Tikiake: ECQ-E1565KFW.pdf
ECQ-E1564KF
ECQ-E1564KF
Tikiake: ECQ-E1564KF.pdf
ECQ-E1565JFW
ECQ-E1565JFW