ECQ-E10474KF
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E10474KF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.47UF 10% 1KVDC RADIAL
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E10474KF
Tau Wae ECQ-E10474KF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.47UF 10% 1KVDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 95727 pcs Pepa Raraunga
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1000V (1kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Raupapa ECQ-E(F) Ratonga -
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa ECQE10474KF Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF Film Capacitor 125V 1000V (1kV) Polyester, Metallized Radial Te kaha 0.47µF