ECQ-E10473ME
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E10473ME
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.047UF 20% 1KVDC RAD
Ngā Rauemi: ECQ-E10473ME.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E10473ME
Tau Wae ECQ-E10473ME Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.047UF 20% 1KVDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 148774 pcs Pepa Raraunga ECQ-E10473ME.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1000V (1kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±20% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.827" L x 0.295" W (21.00mm x 7.50mm) Raupapa ECQ-E(F)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQE10473ME
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.689" (17.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.650" (16.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.047µF Film Capacitor 1000V (1kV) Polyester, Metallized Radial
Te kaha 0.047µF Nga tono General Purpose