ECQ-E10184KF
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E10184KF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.18UF 10% 1KVDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-E10184KF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E10184KF
Tau Wae ECQ-E10184KF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.18UF 10% 1KVDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 97490 pcs Pepa Raraunga ECQ-E10184KF.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1000V (1kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.024" L x 0.413" W (26.00mm x 10.50mm) Raupapa ECQ-E(F)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQE10184KF
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.925" (23.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.18µF Film Capacitor 125V 1000V (1kV) Polyester, Metallized Radial
Te kaha 0.18µF Nga tono General Purpose