ECQ-E10183KF
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E10183KF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.018UF 10% 1KVDC RAD
Ngā Rauemi: ECQ-E10183KF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E10183KF
Tau Wae ECQ-E10183KF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.018UF 10% 1KVDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 183136 pcs Pepa Raraunga ECQ-E10183KF.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1000V (1kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.610" L x 0.295" W (15.50mm x 7.50mm) Raupapa ECQ-E(F)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQE10183KF
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.492" (12.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.551" (14.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.018µF Film Capacitor 125V 1000V (1kV) Polyester, Metallized Radial
Te kaha 0.018µF Nga tono General Purpose