ECQ-B2474JF
PanasonicPanasonic
ECQ-B2474JF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-B2474JF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.47UF 5% 200VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-B2474JF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-B2474JF
Tau Wae ECQ-B2474JF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.47UF 5% 200VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5177 pcs Pepa Raraunga ECQ-B2474JF.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 200V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.945" L x 0.453" W (24.00mm x 11.50mm) Raupapa ECQ-B(F)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQB2474JF
P4569A
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.787" (20.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.846" (21.50mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester
Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF Film Capacitor 200V Polyester Radial Te kaha 0.47µF