ECQ-B2394JF
PanasonicPanasonic
ECQ-B2394JF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-B2394JF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.39UF 5% 200VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-B2394JF.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-B2394JF
Tau Wae ECQ-B2394JF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.39UF 5% 200VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 119641 pcs Pepa Raraunga ECQ-B2394JF.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 200V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.945" L x 0.394" W (24.00mm x 10.00mm) Raupapa ECQ-B(F)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQB2394JF
P4568A
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.787" (20.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.807" (20.50mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester
Whakaahuatanga Taipitopito 0.39µF Film Capacitor 200V Polyester Radial Te kaha 0.39µF