ECQ-B1H822JF
PanasonicPanasonic
ECQ-B1H822JF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-B1H822JF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 8200PF 5% 50VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-B1H822JF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-B1H822JF
Tau Wae ECQ-B1H822JF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 8200PF 5% 50VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4149 pcs Pepa Raraunga ECQ-B1H822JF.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 50V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.118" W (7.00mm x 3.00mm) Raupapa ECQ-B(F)