ECQ-B1H683JF3
PanasonicPanasonic
ECQ-B1H683JF3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-B1H683JF3
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.068UF 5% 50VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-B1H683JF3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-B1H683JF3
Tau Wae ECQ-B1H683JF3 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.068UF 5% 50VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4835 pcs Pepa Raraunga ECQ-B1H683JF3.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 50V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.315" L x 0.169" W (8.00mm x 4.30mm) Raupapa ECQ-B(F)
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQB1H683JF3
P4591TB
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.374" (9.50mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester
Whakaahuatanga Taipitopito 0.068µF Film Capacitor 50V Polyester Radial Te kaha 0.068µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECQ-B1H563JF3
ECQ-B1H563JF3
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.056UF 5% 50VDC RADIAL
I roto i te taonga: 5828 pcs
Tikiake: ECQ-B1H563JF3.pdf
RFQ
ECQ-B1H682JF
ECQ-B1H682JF
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 6800PF 5% 50VDC RADIAL
I roto i te taonga: 4425 pcs
Tikiake: ECQ-B1H682JF.pdf
RFQ
ECQ-B1H683JF
ECQ-B1H683JF
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.068UF 5% 50VDC RADIAL