ECK-N3D221KBP
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECK-N3D221KBP
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP CER 220PF 2KV Y5P RADIAL
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECK-N3D221KBP
Tau Wae ECK-N3D221KBP Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP CER 220PF 2KV Y5P RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6041 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 2000V (2kV) Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema Y5P (B)
Rahi / Rahi 0.276" Dia (7.00mm) Raupapa KBP
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa ECKN3D221KBP
Q3599420
Tae Mahi -25°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara Formed Leads
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm) Ngā āhuatanga High Voltage
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 220pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc
Te kaha 220pF Nga tono General Purpose