ECK-F1E473ZVE
PanasonicPanasonic
ECK-F1E473ZVE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECK-F1E473ZVE
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.047UF 25V Z4V RADIAL
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECK-F1E473ZVE
Tau Wae ECK-F1E473ZVE Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP CER 0.047UF 25V Z4V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1199641 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui -20%, +80%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema Z4V
Rahi / Rahi 0.335" Dia (8.50mm) Raupapa ECK
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa DE473
ECKF1E473ZVE
P4307
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara Straight
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.118" (3.00mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.047µF -20%, +80% 25V Ceramic Capacitor Z4V Radial, Disc
Te kaha 0.047µF Nga tono General Purpose