ECJ-UVC1H470K
PanasonicPanasonic
ECJ-UVC1H470K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECJ-UVC1H470K
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ARRAY 47PF 50V NP0 0504
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECJ-UVC1H470K
Tau Wae ECJ-UVC1H470K Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ARRAY 47PF 50V NP0 0504 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±10%
Te Tae Tema C0G, NP0 Rahi / Rahi 0.054" L x 0.039" W (1.37mm x 1.00mm)
Raupapa ECJ Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0504 (1410 Metric)
Ētahi Ingoa ECJUVC1H470K
P12984TR
Tau o nga Kaihauturu 2
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm)
Rauemi Dielectric Ceramic Whakaahuatanga Taipitopito 47pF Isolated Capacitor 2 Array 50V C0G, NP0 0504 (1410 Metric)
Momo Aratau Isolated Te kaha 47pF