ECJ-UVBPC105M
PanasonicPanasonic
ECJ-UVBPC105M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECJ-UVBPC105M
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ARRAY 1.0UF 16V X5R 0504
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECJ-UVBPC105M
Tau Wae ECJ-UVBPC105M Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ARRAY 1.0UF 16V X5R 0504 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Tae Tema X5R Rahi / Rahi 0.054" L x 0.039" W (1.37mm x 1.00mm)
Raupapa ECJ Ratonga -
Packaging Original-Reel® Paa / Case 0504 (1410 Metric)
Ētahi Ingoa P12979DKR Tau o nga Kaihauturu 2
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm)
Rauemi Dielectric Ceramic Whakaahuatanga Taipitopito 1µF Isolated Capacitor 2 Array 16V X5R 0504 (1410 Metric)
Momo Aratau Isolated Te kaha 1µF