ECJ-3VF1C684Z
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ECJ-3VF1C684Z Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECJ-3VF1C684Z
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.68UF 16V Y5V 1206
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECJ-3VF1C684Z
Tau Wae ECJ-3VF1C684Z Kaihanga Panasonic Electronic Components
Whakaahuatanga CAP CER 0.68UF 16V Y5V 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 16V
Te manawanui 0.68µF Te matotoru (Max) Y5V (F)
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa ECJ RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose Ratonga -
Ko te poari 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa ECJ3VF1C684Z
PCC1895TR
Tae Mahi -30°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga ECJ-3VF1C684Z
Te Kāhua Ara 0.037" (0.95mm) Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahua nui 0.68µF -20%, +80% 16V Ceramic Capacitor Y5V (F) 1206 (3216 Metric) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -20%, +80%
Whakaahuatanga CAP CER 0.68UF 16V Y5V 1206