ECJ-3VF1C155Z
PanasonicPanasonic
ECJ-3VF1C155Z Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECJ-3VF1C155Z
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP CER 1.5UF 16V Y5V 1206
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECJ-3VF1C155Z
Tau Wae ECJ-3VF1C155Z Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP CER 1.5UF 16V Y5V 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui -20%, +80%
Te matotoru (Max) 0.037" (0.95mm) Te Tae Tema Y5V (F)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa ECJ
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa PCC1897CT
Tae Mahi -30°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1.5µF -20%, +80% 16V Ceramic Capacitor Y5V (F) 1206 (3216 Metric)
Te kaha 1.5µF Nga tono General Purpose