ECJ-2FB0J475M
PanasonicPanasonic
ECJ-2FB0J475M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECJ-2FB0J475M
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP CER 4.7UF 6.3V X5R 0805
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECJ-2FB0J475M
Tau Wae ECJ-2FB0J475M Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP CER 4.7UF 6.3V X5R 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.055" (1.40mm) Te Tae Tema X5R
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa ECJ
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa PCC2176CT
Tae Mahi -55°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric)
Te kaha 4.7µF Nga tono General Purpose