ECJ-2FB0J106K
PanasonicPanasonic
ECJ-2FB0J106K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECJ-2FB0J106K
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP CER 10UF 6.3V X5R 0805
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECJ-2FB0J106K
Tau Wae ECJ-2FB0J106K Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP CER 10UF 6.3V X5R 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.055" (1.40mm) Te Tae Tema X5R
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa ECJ
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa ECJ2FB0J106K
PCC2400TR
Tae Mahi -55°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 10µF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric)
Te kaha 10µF Nga tono General Purpose