ECJ-1VF1E683Z
PanasonicPanasonic
ECJ-1VF1E683Z Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECJ-1VF1E683Z
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.068UF 25V Y5V 0603
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECJ-1VF1E683Z
Tau Wae ECJ-1VF1E683Z Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP CER 0.068UF 25V Y5V 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui -20%, +80%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.90mm) Te Tae Tema Y5V (F)
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa ECJ
Ratonga - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa PCC1793DKR
Tae Mahi -30°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.068µF -20%, +80% 25V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0603 (1608 Metric)
Te kaha 0.068µF Nga tono General Purpose