ECJ-1VF1C334Z
PanasonicPanasonic
ECJ-1VF1C334Z Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECJ-1VF1C334Z
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.33UF 16V Y5V 0603
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECJ-1VF1C334Z
Tau Wae ECJ-1VF1C334Z Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP CER 0.33UF 16V Y5V 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui -20%, +80%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.90mm) Te Tae Tema Y5V (F)
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa ECJ
Ratonga - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa PCC1791DKR
Tae Mahi -30°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.33µF -20%, +80% 16V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0603 (1608 Metric)
Te kaha 0.33µF Nga tono General Purpose