ECJ-1VB1C103K
PanasonicPanasonic
ECJ-1VB1C103K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECJ-1VB1C103K
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP CER 10000PF 16V X7R 0603
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECJ-1VB1C103K
Tau Wae ECJ-1VB1C103K Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP CER 10000PF 16V X7R 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.90mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa ECJ
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa PCC1750CT
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 10000pF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
Te kaha 10000pF Nga tono General Purpose