ECJ-1VB1A224K
PanasonicPanasonic
ECJ-1VB1A224K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECJ-1VB1A224K
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.22UF 10V X5R 0603
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECJ-1VB1A224K
Tau Wae ECJ-1VB1A224K Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP CER 0.22UF 10V X5R 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.90mm) Te Tae Tema X5R
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa ECJ
Ratonga - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa PCC1749DKR
Tae Mahi -55°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.22µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric)
Te kaha 0.22µF Nga tono General Purpose