ECE-P2EA332HA
PanasonicPanasonic
ECE-P2EA332HA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECE-P2EA332HA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 3300UF 20% 250V SNAP
Ngā Rauemi: ECE-P2EA332HA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECE-P2EA332HA
Tau Wae ECE-P2EA332HA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 3300UF 20% 250V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4643 pcs Pepa Raraunga ECE-P2EA332HA.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.969" Dia (50.00mm)
Raupapa T-HA Ripple Current @ Low Frequency 5.48A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 7.672A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In - 5 Lead Ētahi Ingoa ECEP2EA332HA
P13214
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.984" (25.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 2.480" (63.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 65 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 3300µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 5 Lead 65 mOhm 3000 Hrs @ 105°C Te kaha 3300µF