ECE-P2EA222HA
PanasonicPanasonic
ECE-P2EA222HA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECE-P2EA222HA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2200UF 20% 250V SNAP
Ngā Rauemi: ECE-P2EA222HA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECE-P2EA222HA
Tau Wae ECE-P2EA222HA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 2200UF 20% 250V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4312 pcs Pepa Raraunga ECE-P2EA222HA.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.969" Dia (50.00mm)
Raupapa T-HA Ripple Current @ Low Frequency 4.35A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 6.09A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In - 5 Lead Ētahi Ingoa ECEP2EA222HA
P13212
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.984" (25.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.969" (50.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 98 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 2200µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 5 Lead 98 mOhm 3000 Hrs @ 105°C Te kaha 2200µF