ECE-A0GKA471
PanasonicPanasonic
ECE-A0GKA471 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECE-A0GKA471
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 470UF 20% 4V RADIAL
Ngā Rauemi: ECE-A0GKA471.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECE-A0GKA471
Tau Wae ECE-A0GKA471 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 4V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 662156 pcs Pepa Raraunga ECE-A0GKA471.pdf
Putanga - Kua tohua 4V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa KA Ripple Current @ Low Frequency 140mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 238mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa ECEA0GKA471
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 4V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
Te kaha 470µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECE-A0GKA331I
ECE-A0GKA331I
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 330UF 20% 4V RADIAL
I roto i te taonga: 742861 pcs
Tikiake: ECE-A0GKA331I.pdf
RFQ
ECE-A0GKS101B
ECE-A0GKS101B
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 4V RADIAL
I roto i te taonga: 1359832 pcs
Tikiake: ECE-A0GKS101B.pdf
RFQ
ECE-A0GKA471I
ECE-A0GKA471I
Whakaahuatanga: CAP ALUM 470UF 20% 4V RADIAL