ECE-A0GKA470
PanasonicPanasonic
ECE-A0GKA470 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECE-A0GKA470
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 47UF 20% 4V RADIAL
Ngā Rauemi: ECE-A0GKA470.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECE-A0GKA470
Tau Wae ECE-A0GKA470 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 47UF 20% 4V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1576997 pcs Pepa Raraunga ECE-A0GKA470.pdf
Putanga - Kua tohua 4V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.157" Dia (4.00mm)
Raupapa KA Ripple Current @ Low Frequency 34mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 57.8mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa ECEA0GKA470
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.059" (1.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 47µF 4V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
Te kaha 47µF Nga tono General Purpose