ECD-G0E3R3C
PanasonicPanasonic
ECD-G0E3R3C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECD-G0E3R3C
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP CER 3.3PF 25V C0G/NP0 0402
Ngā Rauemi: 1.ECD-G0E3R3C.pdf2.ECD-G0E3R3C.pdf3.ECD-G0E3R3C.pdf4.ECD-G0E3R3C.pdf5.ECD-G0E3R3C.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECD-G0E3R3C
Tau Wae ECD-G0E3R3C Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP CER 3.3PF 25V C0G/NP0 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±0.25pF
Te matotoru (Max) 0.022" (0.55mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Raupapa ECD
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Ētahi Ingoa ECDG0E3R3C
PCC2258TR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 3.3pF ±0.25pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)
Te kaha 3.3pF Nga tono RF, Microwave, High Frequency