ECD-G0E2R4B
PanasonicPanasonic
ECD-G0E2R4B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECD-G0E2R4B
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP CER 2.4PF 25V C0G/NP0 0402
Ngā Rauemi: 1.ECD-G0E2R4B.pdf2.ECD-G0E2R4B.pdf3.ECD-G0E2R4B.pdf4.ECD-G0E2R4B.pdf5.ECD-G0E2R4B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECD-G0E2R4B
Tau Wae ECD-G0E2R4B Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP CER 2.4PF 25V C0G/NP0 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±0.1pF
Te matotoru (Max) 0.022" (0.55mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Raupapa ECD
Ratonga - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Ētahi Ingoa PCC2254DKR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 2.4pF ±0.1pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)
Te kaha 2.4pF Nga tono RF, Microwave, High Frequency