ECC-T3F100JG
PanasonicPanasonic
ECC-T3F100JG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECC-T3F100JG
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP CER 10PF 3KV SL/GP SMD
Ngā Rauemi: ECC-T3F100JG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECC-T3F100JG
Tau Wae ECC-T3F100JG Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP CER 10PF 3KV SL/GP SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 146718 pcs Pepa Raraunga ECC-T3F100JG.pdf
Putanga - Kua tohua 3000V (3kV) Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.110" (2.80mm) Te Tae Tema SL/GP
Rahi / Rahi 0.280" L x 0.248" W (7.10mm x 6.30mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Nonstandard SMD Ētahi Ingoa ECCT3F100JG
PCC100JTR
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga High Voltage
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 10pF ±5% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor SL/GP Nonstandard SMD
Te kaha 10pF Nga tono General Purpose