ECC-T3F100DG2
PanasonicPanasonic
ECC-T3F100DG2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECC-T3F100DG2
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP CER 10PF 3KV SL/GP SMD
Ngā Rauemi: ECC-T3F100DG2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECC-T3F100DG2
Tau Wae ECC-T3F100DG2 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP CER 10PF 3KV SL/GP SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5182 pcs Pepa Raraunga ECC-T3F100DG2.pdf
Putanga - Kua tohua 3000V (3kV) Te manawanui ±0.5pF
Te matotoru (Max) 0.091" (2.30mm) Te Tae Tema SL/GP
Rahi / Rahi 0.224" L x 0.177" W (5.70mm x 4.50mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Nonstandard SMD Ētahi Ingoa PCC2368CT
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga High Voltage
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 10pF ±0.5pF 3000V (3kV) Ceramic Capacitor SL/GP Nonstandard SMD
Te kaha 10pF Nga tono General Purpose