ECA-1AHG103B
PanasonicPanasonic
ECA-1AHG103B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECA-1AHG103B
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 10000UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: ECA-1AHG103B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECA-1AHG103B
Tau Wae ECA-1AHG103B Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 10000UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 54302 pcs Pepa Raraunga ECA-1AHG103B.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa NHG Ripple Current @ Low Frequency 1.89A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.174A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa ECA1AHG103B
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.319" (33.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 10000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 10000µF Nga tono General Purpose
Ngā Hua e hāngai ana
ECA-1AHG101I
ECA-1AHG101I
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL
I roto i te taonga: 1344617 pcs
Tikiake: ECA-1AHG101I.pdf
RFQ
ECA-1AHG103
ECA-1AHG103
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10000UF 20% 10V RADIAL