ECA-1AHG102
PanasonicPanasonic
ECA-1AHG102 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECA-1AHG102
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: ECA-1AHG102.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECA-1AHG102
Tau Wae ECA-1AHG102 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 401814 pcs Pepa Raraunga ECA-1AHG102.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa NHG Ripple Current @ Low Frequency 460mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 529mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa ECA1AHG102
P5521
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.532" (13.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 1000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 1000µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECA-1AHG103
ECA-1AHG103
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10000UF 20% 10V RADIAL
I roto i te taonga: 80239 pcs
Tikiake: ECA-1AHG103.pdf
RFQ
ECA-1AHG102B
ECA-1AHG102B
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL