DZ2716000L
PanasonicPanasonic
DZ2716000L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DZ2716000L
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 16V 120MW SSSMINI2
Ngā Rauemi: DZ2716000L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DZ2716000L
Tau Wae DZ2716000L Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga DIODE ZENER 16V 120MW SSSMINI2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1283961 pcs Pepa Raraunga DZ2716000L.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 16V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1V @ 10mA
Te manawanui ±5% Pūrere Pūrere Whakarato SSSMini2-F4-B
Raupapa - Mana - Max 120mW
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 2-SMD, Flat Lead
Ētahi Ingoa DZ2716000LCT Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae (Max) (Zzt) 50 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 16V 120mW ±5% Surface Mount SSSMini2-F4-B
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 50nA @ 12V Tau Wae Tuakiri DZ27160