DZ2712000L
PanasonicPanasonic
DZ2712000L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DZ2712000L
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 12V 120MW SSSMINI2
Ngā Rauemi: DZ2712000L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
30000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DZ2712000L
Tau Wae DZ2712000L Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga DIODE ZENER 12V 120MW SSSMINI2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1827172 pcs Pepa Raraunga DZ2712000L.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 12V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1V @ 10mA
Te manawanui ±5% Pūrere Pūrere Whakarato SSSMini2-F4-B
Raupapa - Mana - Max 120mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD, Flat Lead
Ētahi Ingoa DZ2712000L-ND
DZ2712000LTR
Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae (Max) (Zzt) 30 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 12V 120mW ±5% Surface Mount SSSMini2-F4-B
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 50nA @ 9V Tau Wae Tuakiri DZ27120