DSP1-L2-DC24V
PanasonicPanasonic
DSP1-L2-DC24V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSP1-L2-DC24V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 24V
Ngā Rauemi: DSP1-L2-DC24V.pdf
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSP1-L2-DC24V
Tau Wae DSP1-L2-DC24V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5949 pcs Pepa Raraunga DSP1-L2-DC24V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 19.2 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) -
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 30VDC - Max
Raupapa DSP Wā Whakaora 5ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 255-1057
DSP1E-L2-DC24V
Tae Mahi -40°C ~ 65°C
Whakamahia te wa 10ms Momo Tae Through Hole
Ngā āhuatanga Sealed - Fully Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPST-NO/NC (1 Form A, 1 From B) 24VDC Coil Through Hole
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 5A Whakaaetanga Mea Silver Tin Oxide (AgSnO)
Puka Puka Whakapā DPST-NO/NC (1 Form A, 1 From B) Kohikohi Ngaohiko 24VDC
Momo Momo Latching, Dual Coil Ko te Whakaaetanga Miihini 1.92 kOhms
Kohikohi Miihini 300 mW Kohikohi Kei te Aukati 12.5mA