DSP1-L2-DC12V-F
PanasonicPanasonic
DSP1-L2-DC12V-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSP1-L2-DC12V-F
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 12V
Ngā Rauemi: DSP1-L2-DC12V-F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSP1-L2-DC12V-F
Tau Wae DSP1-L2-DC12V-F Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 21443 pcs Pepa Raraunga DSP1-L2-DC12V-F.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 9.6 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) -
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 30VDC - Max
Raupapa DSP Wā Whakaora 5ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 255-2744
DSP1-L2-DC12V-F-ND
DSP1L2DC12VF
Tae Mahi -40°C ~ 65°C
Whakamahia te wa 10ms Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Sealed - Fully
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPST-NO/NC (1 Form A, 1 From B) 12VDC Coil Through Hole Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 5A
Whakaaetanga Mea Silver Tin Oxide (AgSnO) Puka Puka Whakapā DPST-NO/NC (1 Form A, 1 From B)
Kohikohi Ngaohiko 12VDC Momo Momo Latching, Dual Coil
Ko te Whakaaetanga Miihini 480 Ohms Kohikohi Miihini 300 mW
Kohikohi Kei te Aukati 25.0mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DSP1-L2-DC3V
DSP1-L2-DC3V
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GENERAL PURPOSE DPST 5A 3V
I roto i te taonga: 5036 pcs
Tikiake: DSP1-L2-DC3V.pdf
RFQ
DSP1-L2-DC12V
DSP1-L2-DC12V
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 12V