DS4E-SL2-DC1.5V
PanasonicPanasonic
DS4E-SL2-DC1.5V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DS4E-SL2-DC1.5V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE 4PDT 2A 250V
Ngā Rauemi: DS4E-SL2-DC1.5V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DS4E-SL2-DC1.5V
Tau Wae DS4E-SL2-DC1.5V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE 4PDT 2A 250V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4487 pcs Pepa Raraunga DS4E-SL2-DC1.5V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 1.05 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) -
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 220VDC - Max
Raupapa DS Wā Whakaora 5ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Tae Mahi -40°C ~ 70°C Whakamahia te wa 10ms
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Sealed - Amber
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) Through Hole Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 2A
Whakaaetanga Mea Silver (Ag), Gold (Au) Puka Puka Whakapā 4PDT (4 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 1.5VDC Momo Momo Latching, Dual Coil
Ko te Whakaaetanga Miihini 12.5 Ohms Kohikohi Miihini 180 mW
Kohikohi Kei te Aukati 120mA