DS4E-SL-DC24V
PanasonicPanasonic
DS4E-SL-DC24V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DS4E-SL-DC24V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE 4PDT 2A 250V
Ngā Rauemi: DS4E-SL-DC24V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DS4E-SL-DC24V
Tau Wae DS4E-SL-DC24V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE 4PDT 2A 250V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5714 pcs Pepa Raraunga DS4E-SL-DC24V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 16.8 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) -
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 220VDC - Max
Raupapa DS Wā Whakaora 5ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Tae Mahi -40°C ~ 70°C Whakamahia te wa 10ms
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Sealed - Amber
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) Through Hole Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 2A
Whakaaetanga Mea Silver (Ag), Gold (Au) Puka Puka Whakapā 4PDT (4 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 24VDC Momo Momo Latching, Single Coil
Ko te Whakaaetanga Miihini 6.4 kOhms Kohikohi Miihini 90 mW
Kohikohi Kei te Aukati 3.8mA