DS371506-CA
PanasonicPanasonic
DS371506-CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DS371506-CA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 50UF 10% 370VAC QC TERM
Ngā Rauemi: DS371506-CA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DS371506-CA
Tau Wae DS371506-CA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 50UF 10% 370VAC QC TERM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 19078 pcs Pepa Raraunga DS371506-CA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 370V
Te manawanui ±10% Whakamutunga Quick Connect, Disconnect
Rahi / Rahi 1.988" Dia (50.50mm) Raupapa DMF
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa BUM37X5005C
DS371506CA
P9669
Tae Mahi -25°C ~ 70°C Momo Tae Chassis Mount, Requires Holder/Bracket
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.709" (18.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 4.409" (112.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 50µF Film Capacitor 370V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
Te kaha 50µF Nga tono Motor Run