DS371256-CA
PanasonicPanasonic
DS371256-CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DS371256-CA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 25UF 370VAC QC TERM
Ngā Rauemi: DS371256-CA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DS371256-CA
Tau Wae DS371256-CA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 25UF 370VAC QC TERM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 37530 pcs Pepa Raraunga DS371256-CA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 370V
Te manawanui -5%, +10% Whakamutunga Quick Connect, Disconnect
Rahi / Rahi 1.614" Dia (41.00mm) Raupapa DMF
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa BUM37X2505A
DS371256CA
P9664
Tae Mahi -25°C ~ 70°C Momo Tae Chassis Mount, Requires Holder/Bracket
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.630" (16.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 4.016" (102.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 25µF Film Capacitor 370V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
Te kaha 25µF Nga tono Motor Run