DB2440500L
PanasonicPanasonic
DB2440500L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DB2440500L
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 40V 3A TMINIP2
Ngā Rauemi: DB2440500L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DB2440500L
Tau Wae DB2440500L Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 40V 3A TMINIP2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 326468 pcs Pepa Raraunga DB2440500L.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 440mV @ 3A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 40V
Pūrere Pūrere Whakarato TMiniP2-F2-B Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Te Whakaora Whakaora (trr) 18ns
Packaging Original-Reel® Paa / Case SOD-128
Ētahi Ingoa DB2440500LDKR Te Mahinga Mahi - Ngaru 150°C (Max)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Tono Schottky Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 40V 3A (DC) Surface Mount TMiniP2-F2-B
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 2.4mA @ 40V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 3A (DC)
Capacitance @ Vr, F 57pF @ 10V, 1MHz Tau Wae Tuakiri DB24405