DB2440400L
PanasonicPanasonic
DB2440400L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DB2440400L
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 40V 3A TMINIP2
Ngā Rauemi: DB2440400L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DB2440400L
Tau Wae DB2440400L Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 40V 3A TMINIP2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 273366 pcs Pepa Raraunga DB2440400L.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 530mV @ 3A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 40V
Pūrere Pūrere Whakarato TMiniP2-F2-B Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Te Whakaora Whakaora (trr) 30ns
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SOD-128
Ētahi Ingoa P15191TR Te Mahinga Mahi - Ngaru 125°C (Max)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Tono Schottky Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 40V 3A Surface Mount TMiniP2-F2-B
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 50µA @ 40V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 3A
Capacitance @ Vr, F 85pF @ 10V, 1MHz Tau Wae Tuakiri DB24404