CM1F-P-12V
PanasonicPanasonic
CM1F-P-12V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CM1F-P-12V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY AUTOMOTIVE SPDT 35A 12V
Ngā Rauemi: CM1F-P-12V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CM1F-P-12V
Tau Wae CM1F-P-12V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY AUTOMOTIVE SPDT 35A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5282 pcs Pepa Raraunga CM1F-P-12V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 7 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 1.2 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 14VDC - Nom
Raupapa CM Wā Whakaora 10ms
Packaging Bulk Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Whakamahia te wa 10ms Momo Tae Through Hole
Ngā āhuatanga Sealed - Flux Protection Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 35A
Whakaaetanga Mea Silver Alloy, Cadmium Free Puka Puka Whakapā SPDT (1 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 12VDC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 96 Ohms Kohikohi Miihini 1.5 W
Kohikohi Kei te Aukati 125mA