CM1F-D-24V
PanasonicPanasonic
CM1F-D-24V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CM1F-D-24V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY AUTOMOTIVE SPDT 15A 24V
Ngā Rauemi: CM1F-D-24V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CM1F-D-24V
Tau Wae CM1F-D-24V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY AUTOMOTIVE SPDT 15A 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4021 pcs Pepa Raraunga CM1F-D-24V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 14 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 2.4 VDC
Kāhua Whakamutunga Plug In Whakaoho Whakawhiti 28VDC - Nom
Raupapa CM Wā Whakaora 15ms
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 255-3416
CM1F-D-24V-ND
CM1FD24V
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Whakamahia te wa 10ms
Momo Tae Socketable Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 15A Whakaaetanga Mea Silver Alloy, Cadmium Free
Puka Puka Whakapā SPDT (1 Form C) Kohikohi Ngaohiko 24VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 320 Ohms
Kohikohi Miihini 1.8 W Kohikohi Kei te Aukati 75.0mA