CM1A-R-12V
PanasonicPanasonic
CM1A-R-12V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CM1A-R-12V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY AUTOMOTIVE SPST 35A 12V
Ngā Rauemi: 1.CM1A-R-12V.pdf2.CM1A-R-12V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CM1A-R-12V
Tau Wae CM1A-R-12V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY AUTOMOTIVE SPST 35A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 37738 pcs Pepa Raraunga 1.CM1A-R-12V.pdf2.CM1A-R-12V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 7 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 1.2 VDC
Kāhua Whakamutunga Plug In Whakaoho Whakawhiti 14VDC - Nom
Raupapa CM Wā Whakaora 10ms
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 255-3729
CM1A-R-12V-ND
CM1AR12V
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Whakamahia te wa 10ms
Momo Tae Socketable Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Resistor, Sealed - Fully Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 35A
Whakaaetanga Mea Silver Alloy, Cadmium Free Puka Puka Whakapā SPST-NO (1 Form A)
Kohikohi Ngaohiko 12VDC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 96 Ohms Kohikohi Miihini 1.7 W
Kohikohi Kei te Aukati 125mA