CM1A-P-12V
PanasonicPanasonic
CM1A-P-12V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CM1A-P-12V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY AUTOMOTIVE SPST 35A 12V
Ngā Rauemi: CM1A-P-12V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CM1A-P-12V
Tau Wae CM1A-P-12V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY AUTOMOTIVE SPST 35A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4694 pcs Pepa Raraunga CM1A-P-12V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 7 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 1.2 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 14VDC - Nom
Raupapa CM Wā Whakaora 10ms
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 255-2736
CM1A-P-12V-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Whakamahia te wa 10ms
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Sealed - Fully
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 35A Whakaaetanga Mea Silver Alloy, Cadmium Free
Puka Puka Whakapā SPST-NO (1 Form A) Kohikohi Ngaohiko 12VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 96 Ohms
Kohikohi Miihini 1.5 W Kohikohi Kei te Aukati 125mA