CB1AHF-M-24V
PanasonicPanasonic
CB1AHF-M-24V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CB1AHF-M-24V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CB RELAY 1 FORM A 24V
Ngā Rauemi: CB1AHF-M-24V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CB1AHF-M-24V
Tau Wae CB1AHF-M-24V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CB RELAY 1 FORM A 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 22498 pcs Pepa Raraunga CB1AHF-M-24V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 14 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 2.4 VDC
Kāhua Whakamutunga Quick Connect - Multiple Sizes Whakaoho Whakawhiti 14VDC - Nom
Raupapa CB Wā Whakaora 15ms
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 255-6155
CB1AHF-M-24V-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Whakamahia te wa 15ms
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Sealed - Flux Protection Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 70A
Whakaaetanga Mea Silver Alloy, Cadmium Free Puka Puka Whakapā SPST-NO (1 Form A)
Kohikohi Ngaohiko 24VDC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 320 Ohms Kohikohi Miihini 1.8 W
Kohikohi Kei te Aukati 75.0mA