CB1AHF-M-12V
PanasonicPanasonic
CB1AHF-M-12V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CB1AHF-M-12V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY AUTOMOTIVE SPST 70A 12V
Ngā Rauemi: CB1AHF-M-12V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CB1AHF-M-12V
Tau Wae CB1AHF-M-12V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY AUTOMOTIVE SPST 70A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 19382 pcs Pepa Raraunga CB1AHF-M-12V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 7 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 1.2 VDC
Kāhua Whakamutunga Quick Connect - Multiple Sizes Whakaoho Whakawhiti 14VDC - Nom
Raupapa CB Wā Whakaora 15ms
Packaging Bulk Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Whakamahia te wa 15ms Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 70A Whakaaetanga Mea Silver Alloy, Cadmium Free
Puka Puka Whakapā SPST-NO (1 Form A) Kohikohi Ngaohiko 12VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 80 Ohms
Kohikohi Miihini 1.8 W Kohikohi Kei te Aukati 150mA