CB1A-P-24V
PanasonicPanasonic
CB1A-P-24V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CB1A-P-24V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY AUTOMOTIVE SPST 20A 24V
Ngā Rauemi: CB1A-P-24V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CB1A-P-24V
Tau Wae CB1A-P-24V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY AUTOMOTIVE SPST 20A 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 32598 pcs Pepa Raraunga CB1A-P-24V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 14 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 2.4 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 28VDC - Nom
Raupapa CB Wā Whakaora 15ms
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 255-1835
CB1A-P-24V-ND
CB1AP24V
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Whakamahia te wa 15ms
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Sealed - Fully
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 20A Whakaaetanga Mea Silver Alloy, Cadmium Free
Puka Puka Whakapā SPST-NO (1 Form A) Kohikohi Ngaohiko 24VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 320 Ohms
Kohikohi Miihini 1.8 W Kohikohi Kei te Aukati 75.0mA