| Tau Wae | CB1A-M-24V | Kaihanga | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Whakaahuatanga | RELAY AUTOMOTIVE SPST 20A 24V | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 28523 pcs | Pepa Raraunga | CB1A-M-24V.pdf |
| Tahuri i te Ngaohihi (Max) | 14 VDC | Whakakorehia te Ngaohihi (Min) | 2.4 VDC |
| Kāhua Whakamutunga | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) | Whakaoho Whakawhiti | 28VDC - Nom |
| Raupapa | CB | Wā Whakaora | 15ms |
| Packaging | Bulk | Ētahi Ingoa | 255-1829 CB1A-M-24V-ND CB1AM24V |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C | Whakamahia te wa | 15ms |
| Momo Tae | Chassis Mount | Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ngā āhuatanga | Sealed - Fully | Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) | 20A |
| Whakaaetanga Mea | Silver Alloy, Cadmium Free | Puka Puka Whakapā | SPST-NO (1 Form A) |
| Kohikohi Ngaohiko | 24VDC | Momo Momo | Non Latching |
| Ko te Whakaaetanga Miihini | 320 Ohms | Kohikohi Miihini | 1.8 W |
| Kohikohi Kei te Aukati | 75.0mA |