AN78L18ME1
PanasonicPanasonic
AN78L18ME1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AN78L18ME1
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 18V 100MA 3HSIP
Ngā Rauemi: AN78L18ME1.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AN78L18ME1
Tau Wae AN78L18ME1 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 18V 100MA 3HSIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5765 pcs Pepa Raraunga AN78L18ME1.pdf
Rae Tae (Max) - Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 18V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 40V
Pūrere Pūrere Whakarato 3-HSIP Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-243AA PSRR 46dB (120Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa AN78L18M-(E1)
AN78L18ME1TR
Tae Mahi 0°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 18V 100mA 3-HSIP I teie nei - Quiescent (Iq) 3.5mA
Nama - Whakaputa 100mA Ngā Āhuatanga Mana -
Tau Wae Tuakiri AN78L18
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AN78L18M
AN78L18M
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 18V 100MA 3HSIP
I roto i te taonga: 4235 pcs
Tikiake: AN78L18M.pdf
RFQ
AN78L20ME1
AN78L20ME1
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 20V 100MA 3HSIP
I roto i te taonga: 5742 pcs
Tikiake: AN78L20ME1.pdf
RFQ
AN78L18
AN78L18
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 18V 100MA 3SSIP